Kekova günübirlik tekne turları sayesinde doğanın size sunduğu tüm güzelliklerini görme şansına sahip olabiliyorsunuz. Dünyadaki cennet olarak görülen Kekova’yı, tekne turu sayesinde keşfedebiliyor ve güzelliklerini daha yakından görebiliyorsunuz. Kekova tekne turu sayesinde aslında ada olan Kekova’yı tüm güzellikleriyle birlikte keşfedebiliyorsunuz. Kekova günübirlik turlar sayesinde bir gününüzü güzellikleri görerek geçirebilirsiniz. Tekne turuyla birlikte adadaki birçok mekanı görebileceksiniz. Tekne turumuzda sadece gezeceğiniz yerler değil aynı zamanda yemek ve çay servislerimiz de fiyata dahil olmaktadır.

Tur Programı

Kekova Günübirlik Tekne Turumuzun Programı;

  1.  Saat 10:30’da (Üçağız Tekne Köyü Limanından) tekneye biniş
  2. Turumuzun ilk durağı olan “Akvaryumda” çay ve bisküvi servisi için 30 dakika mola veriyoruz.
  3. 30 Dakika molamızdan sonra Sırasıyla; Tershane, Batıkşehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Hamidiye Koyu, Kale Köy, Adalar Koylarına doğru ilerliyoruz.
  4. Gökkaya koyunda 1 saat öğle yemeği ve yüzme molası veriyoruz.
  5. Kaleköy (Simena) gezintisi. Simena’da bulunan tarihi kaleyi ve batık lahiti ziyaret edebilir, şirin tarihi köyü gezebilir ve isteğe bağlı olarak bölgenin meşhur dondurmasını tadabilirsiniz.
  6. 17:00 limana dönüş.

Fiyata Dahiller

Ekstralar

Tur Hakkında Bilgiler & Öneriler

Kekova günübirlik tekne turumuz sabah 10.30’da başlayıp akşam 17.00’da bitmektedir. Tüm bu güzellikleri görmeniz için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kekova tekne turları ile yaptığınız gezide sizlere sabah çay servisi, öğle yemeği ve akşamüzeri meyve servislerimiz olmaktadır. Açık büfemizde yer alan yemek çeşitlerimiz ile öğle yemeğinizi rahatlıkla yiyebileceksiniz. Açık büfemizde yer alan yemek çeşitlerimiz ise ana yemek, Şakşuka (türlü kızartma), bezelye, mantı, makarna, salata, pilav, tavuk ve mangalda soslu tavuktur. Akşamüzeri meyve servisimizde ise karpuz, çay ve bisküvi yer almaktadır. Kekova günübirlik turlar ile hem güzel bir gün geçirebileceksiniz hem de fiyata dahil olan çay servisimiz ve öğle yemeği hizmetimizle birlikte gezi sırasında yemek konusunu düşünmeyeceksiniz.

Kekova günübirlik tekne turları ile birçok mekanı zevk alarak gezebileceksiniz. Kekova tekne turu ile gezeceğiniz mekanlar arasında depremler sonucu sular altında kalmış olan Batık Şehir yer almaktadır. Batık Şehir dışında Tersane Koyu’nu, Korsan Mağarası’nı, Gökkaya Koyu’nu, Hamidiye Koyu’nu, Simena Kale Köyü’nü ve Adalar Koyu’nu da görme imkanınız olacaktır.

  • Öğle yemeği teknede açık büfe şeklinde olup, 8 çeşit Akdeniz mutfağından lezzetlerdir ve barbekü sunulmaktadır.
  • Rahat kıyafetler tercih edin, güneşe karşı gözlük ve koruyucu mutlaka bulundurun

Galeri

Yemek Menümüz

Kekova Tekne Turu rotamızın 5. durağı olan Gökkaya Koyunda 1 saat yemek ve yüzme molası veriyoruz.

Peki menümüzde neler mi var? buyurun cevabı;

8 Çeşit Yemek

Meyveler & İkramlar

Fiyata Dahil Olmayanlar

Konum

Mutlu Müşteriler