Dünyadaki cennet olarak bilinen Kekova adasının tüm güzelliklerini görmeniz Kekova tekne turları ile mümkün olmaktadır. Kekova’nın tüm güzelliklerini görmek istediğinizde hem günübirlik hem de saatlik tekne turlarımız mevcuttur. Günübirlik tekne turu için çok fazla vaktiniz yoksa eğer Kekova saatlik tekne turları ile de Kekova’nın güzelliklerini görebilirsiniz. Kekova saatlik tekne turunda, günübirlik tekne turuna göre daha az mekan görebiliyor olsanız bile en meşhur yerleri saatlik tur sayesinde de görebileceksiniz. Kekova’nın tüm güzelliklerini Kekova saatlik tekne turu sayesinde keşfedebilir ve bu güzellikler sayesinde kendinizi rahatlatabilirsiniz. 

Tur Programı

Kekova Paylaşımlı Tekne Turumuzun Programı;

4 Adet Bölge geziyoruz bunlar;

Likya Mezarlığı

Kale Köy

Batık Şehir

Tersane Koyu (30 Dakika Yüzme Molası)

Fiyata Dahiller

Ekstralar

Tur Hakkında Bilgiler & Öneriler

Kekova saatlik tekne turu ile birçok mekanı gezebileceksiniz ve aynı zamanda doğa harikası olan Kekova’da 30 dakikalık bir yüzme şansına da sahip olabileceksiniz. Kekova saatlik tekne turu ile büyük depremler sonucu sular altında kalmış olan meşhur Batık Şehir’i görme şansına sahip olabiliyorsunuz. Batık Şehir dışında Likya Mezarlığı’nı, Simena Kale Köyü’nü ve Tersane Koyu’nu görebilme şansına sahip oluyorsunuz. Tersane Koyunda 30 dakikalık yüzme imkanınız da bulunmaktadır. Bu sayede Kekova tekne turları ile harika saatler geçirebiliyorsunuz.

Doğanın size sunduğu tüm güzellikleri görebilmeniz için ister Kekova saatlik tekne turu olsun isterseniz Kekova günübirlik tekne turları olsun istediğiniz tur seçeneğini seçebilirsiniz. Sizlere her zaman kaliteli ve zevk alacağınız bir gezi programı yapmak bizim en büyük öncülüğümüzdür. Tekne turlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Galeri

Yemek Menümüz

Kekova Tekne Turu rotamızın 5. durağı olan Gökkaya Koyunda 1 saat yemek ve yüzme molası veriyoruz.

Peki menümüzde neler mi var? buyurun cevabı;

6 Çeşit Yemek

Meyveler & İkramlar

Fiyata Dahil Olmayanlar

Konum

Mutlu Müşteriler