Dünyanın cenneti olarak bilinen Kekova adasını Kekova paylaşımlı tekne turları ile keşfedebilir ve tüm güzelliklerini görerek bir gününüzü mutlulukla yaşayabilirsiniz. Kekova tekne turlarına katılmak isterseniz eğer Kekova günübirlik turlar ve Kekova saatlik tekne turlarımız hizmetinizdedir. Günübirlik turlarımız hem özel hem de paylaşımlı tekne turları şeklinde olabilmektedir. Kekova paylaşımlı tekne turlarımız sayesinde birçok mekanı görme şansına sahip olacaksınız. Doğanın eşsiz güzellikleri karşısında hayranlığınızı saklayamayacak ve bu güzellikler ile birlikte huzuru bulacaksınız.

Tur Programı

Kekova Paylaşımlı Tekne Turumuzun Programı;

  1.  Saat 10:30’da (Üçağız Tekne Köyü Limanından) tekneye biniş
  2. Turumuzun ilk durağı olan “Akvaryumda” çay ve bisküvi servisi için 30 dakika mola veriyoruz.
  3. 30 Dakika molamızdan sonra Sırasıyla; Tershane, Batıkşehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Hamidiye Koyu, Kale Köy, Adalar Koylarına doğru ilerliyoruz.
  4. Gökkaya koyunda 1 saat öğle yemeği ve yüzme molası veriyoruz.
  5. Kaleköy (Simena) gezintisi. Simena’da bulunan tarihi kaleyi ve batık lahiti ziyaret edebilir, şirin tarihi köyü gezebilir ve isteğe bağlı olarak bölgenin meşhur dondurmasını tadabilirsiniz.
  6. 17:00 limana dönüş.

Fiyata Dahiller

Ekstralar

Tur Hakkında Bilgiler & Öneriler

Kekova paylaşımlı tekne turları sayesinde hem birçok mekanı görüp koylarda denize girebileceksiniz hem de öğle yemeği, çay ve meyve ikramlarımız ile gezinizin tadını daha iyi yaşayabileceksiniz. Öğle yemeği, çay ve meyve ikramlarımız da Kekova paylaşımlı tekne turu fiyatına dahil olmaktadır. Öğle yemeklerini bayan personellerimiz yapmaktadır ve 5-6 çeşit Akdeniz yemeği ile birlikte barbekü de olmaktadır. 

Kekova tekne turları sayesinde birçok mekanı da görebileceksiniz. Akvaryum Koyu’nu, Batık Şehri, Tersane Koyu’nu, Gökkaya Koyu’nu, Hamidiye Koyu’nu, Simena Kale Köyü’nü, Korsan Mağarası’nı ve Adalar Koyu’nu görebileceksiniz. Ayrıca serbest zaman ve yüzme izni verilen yerlerdeki yüzme molasıyla beraber Kekova paylaşımlı tekne turu gezinizden daha çok zevk alabileceksiniz.

  • Öğle yemeği teknede açık büfe şeklinde olup, 8 çeşit Akdeniz mutfağından lezzetlerdir ve barbekü sunulmaktadır.
  • Rahat kıyafetler tercih edin, güneşe karşı gözlük ve koruyucu mutlaka bulundurun

Galeri

Yemek Menümüz

Kekova Tekne Turu rotamızın 5. durağı olan Gökkaya Koyunda 1 saat yemek ve yüzme molası veriyoruz.

Peki menümüzde neler mi var? buyurun cevabı;

8 Çeşit Yemek

Meyveler & İkramlar

Fiyata Dahil Olmayanlar

Konum

Mutlu Müşteriler